

DREMEC
SUOJA - 60X60MM - RUUVI - AUKKOJEN RASTERI: 50MM
8GE11CP060
Tuotekoodi: 8GE11CP060
8,79 €(Sis.alv)
7,00 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | SANYO DENKI |
| Tuulettimen tyyppi | AC |
| Tuulettimen laji | aksiaalinen |
| Toimintajännite | 100V AC |
| Tuulettimen koko | 60x60x38mm |
| Tehonkulutus | 6W |
| Nimellisvirta | 80mA |
| Tuulettimien tehokkuus | 19,8m3/h |
| Melutaso | 28dBA |
| Laakerin laji | kuula |
| Pyörimisnopeus | 2600kiertoa/min |
| Min. eristysresistanssi | 10Mohm |
| Roottorin materiaali | muovi |
| Kotelon materiaali | alumiini |
| Lähdöt | johdot, x2 |
| Ulostulojen pituus | 0,3m |
| Toimintalämpötila | -30...60°C |
| Syttyvyysluokka | UL94V-1 |
| Lisätoimitoja | lukitusanturi |
| Lisätoimitoja | suojaus käänteistä polarisaatiota vastaan |
| Materiaalin tyyppi | itsesammuva |
| Nimellisjännite | 100V AC |













