
TQSolution
SUOJA - METALLI - 254X254MM - RUUVI
FG-25
Tuotekoodi: FG-25
6,24 €(Sis.alv)
4,97 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | SUNON |
| Tuulettimen laji | aksiaalinen |
| Kotelon materiaali | alumiini |
| Puhaltimen moottori | Alveolate käynnistyskondensaattorin kanssa |
| Lähdöt | liittimet |
| Laakerin laji | kuula |
| Roottorin materiaali | termoplastinen |
| Syttyvyysluokka | UL94V-0 |
| Toimintalämpötila | -10...70°C |
| Johtojen koot | 2,8x0,3mm |
| Nimellisvirta | 0,24A |
| Tuulettimen koko | Ø254x89mm |
| Staattinen paine | 10mm H2O |
| Virran- ja tehonkulutuksen toleranssi | ±15% |
| Tehonkulutus | 56W |
| Taajuus | 50Hz |
| Melutaso | 57dBA |
| Virtalähteen jännite | 230V AC |
| Tuulettimien tehokkuus | 1444m3/h (±10%) |
| Pyörimisnopeus | 2100kiertoa/min |
| Min. eristysresistanssi | 500Mohm |
| Tuulettimen tyyppi | AC |
















