- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja FULLTECH Toimintalämpötila -40...70°C Tuulettimen koko Ø220x86mm Nimellisvirta 0,14A Tehonkulutus 36W Tuulettimien tehokkuus 780m3 /h Staattinen paine 8mm H2 O Virtalähteen jännite... Lue lisää
120,20 €(Sis.alv)
95,77 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: UF25GCE23-H
- Paino: 1.23 kg
- Taajuus: 50...60Hz
- Nimellisvirta: 0,14A
- Kotelon materiaali: alumiini
- Laaakerin laji: kuula
- Tuulettimen koko: Ø220x86mm
- Toimintalämpötila: -40...70°C
- Valmistaja: FULLTECH
- Lähdöt: 2 johtoa
- Lähdöt: johdot, x2
- Massa: 1.4kg
- Min. eristysresistanssi: 0,1GOhm
- Virtalähteen jännite: 230V AC
- Tehonkulutus: 36W
- Melutaso: 52dBA
- Pyörimisnopeus: 1400kiertoa/min
- Tuulettimen laji: aksiaalinen
- Tuulettimen tyyppi: AC
- Tuulettimien tehokkuus: 780m<sup>3</sup>/h
- Tilattavissa 4 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | FULLTECH |
| Toimintalämpötila | -40...70°C |
| Tuulettimen koko | Ø220x86mm |
| Nimellisvirta | 0,14A |
| Tehonkulutus | 36W |
| Tuulettimien tehokkuus | 780m3/h |
| Staattinen paine | 8mm H2O |
| Virtalähteen jännite | 230V AC |
| Melutaso | 52dBA |
| Taajuus | 50...60Hz |
| Pyörimisnopeus | 1400kiertoa/min |
| Min. eristysresistanssi | 0,1Gohm |
| Tuulettimen tyyppi | AC |
| Tuulettimen laji | aksiaalinen |
| Kotelon materiaali | alumiini |
| Lähdöt | johdot, x2 |
| Laakerin laji | kuula |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €