- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja EBM-PAPST Tiivistysluokka IP54 Lähdöt johdot, x2 Laakerin laji kuula Roottorin materiaali teräs Tuulettimen koko Ø150x55mm Virtalähteen jännite 230V AC Tehonkulutus 45W Tuulettimien... Lue lisää
335,24 €(Sis.alv)
267,12 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: W2S130-AB03-10
- Paino: 1.11 kg
- Tiivistysluokka: IP54
- Kotelon materiaali: alumiini
- Laaakerin laji: kuula
- Tuulettimen koko: Ø150x55mm
- Valmistaja: EBM-PAPST
- Lähdöt: 2 johtoa
- Lähdöt: johdot, x2
- Massa: 1.1kg
- Virtalähteen jännite: 230V AC
- Tehonkulutus: 45W
- Pyörimisnopeus: 2800kiertoa/min
- Roottorin materiaali: teräs
- Tuulettimen laji: aksiaalinen
- Tuulettimen tyyppi: AC
- Tuulettimien tehokkuus: 340m<sup>3</sup>/h
- Tilattavissa 5 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | EBM-PAPST |
| Tiivistysluokka | IP54 |
| Lähdöt | johdot, x2 |
| Laakerin laji | kuula |
| Roottorin materiaali | teräs |
| Tuulettimen koko | Ø150x55mm |
| Virtalähteen jännite | 230V AC |
| Tehonkulutus | 45W |
| Tuulettimien tehokkuus | 340m3/h |
| Pyörimisnopeus | 2800kiertoa/min |
| Tuulettimen tyyppi | AC |
| Tuulettimen laji | aksiaalinen |
| Kotelon materiaali | alumiini |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €