- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja FINDER Tiivistysluokka IP54 Toimintalämpötila -10...70°C Ulkomitat 320x320x150,5mm Tehonkulutus 130W Virtalähteen jännite 230V AC Taajuus 50/60Hz Melutaso 72dBA Tuulettimien tehokkuus... Lue lisää
993,44 €(Sis.alv)
791,59 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 7F.70.8.230.5630
- Paino: 1 g
- Tiivistysluokka: IP54
- Taajuus: 50/60Hz
- Toimintalämpötila: -10...70°C
- Valmistaja: FINDER
- Ulkoiset koot: 320x320x150,5mm
- Virtalähteen jännite: 230V AC
- Tehonkulutus: 130W
- Melutaso: 72dBA
- Tuulettimen laji: aksiaalinen
- Tuulettimen tyyppi: AC
- Tuulettimien tehokkuus: 630m<sup>3</sup>/h
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
AKSIAALIPUHALLIN 230VAC - 630M3/H - 72DBA - IP54 7F.70.8.230.5630
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | FINDER |
| Tiivistysluokka | IP54 |
| Toimintalämpötila | -10...70°C |
| Ulkomitat | 320x320x150,5mm |
| Tehonkulutus | 130W |
| Virtalähteen jännite | 230V AC |
| Taajuus | 50/60Hz |
| Melutaso | 72dBA |
| Tuulettimien tehokkuus | 630m3/h |
| Tuulettimen tyyppi | AC |
| Tuulettimen laji | aksiaalinen |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista