- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja EBM-PAPST Toimintalämpötila -25...60°C Tiivistysluokka IP44 Lähdöt ruuvipuristimet Laakerin laji kuula Puhaltimen moottori M2E068-BF Roottorin materiaali metalli Tuulettimen koko... Lue lisää
307,79 €(Sis.alv)
245,25 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: W2E200-HK38-01
- Paino: 2.11 kg
- Tiivistysluokka: IP44
- Taajuus: 50Hz
- Nimellisvirta: 0,29A
- Eristysluokka: B
- Kotelon materiaali: alumiini
- Laaakerin laji: kuula
- Tuulettimen koko: 225x225x80mm
- Toimintalämpötila: -25...60°C
- Valmistaja: EBM-PAPST
- Lähdöt: ruuvipuristimet
- Massa: 2.1kg
- Virtalähteen jännite: 230V AC
- Tehonkulutus: 64W
- Pyörimisnopeus: 2550kiertoa/min
- Roottorin materiaali: metalli
- Tuulettimen laji: aksiaalinen
- Tuulettimen tyyppi: AC
- Tuulettimien tehokkuus: 935m<sup>3</sup>/h
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | EBM-PAPST |
| Toimintalämpötila | -25...60°C |
| Tiivistysluokka | IP44 |
| Lähdöt | ruuvipuristimet |
| Laakerin laji | kuula |
| Puhaltimen moottori | M2E068-BF |
| Roottorin materiaali | metalli |
| Tuulettimen koko | 225x225x80mm |
| Nimellisvirta | 0,29A |
| Virtalähteen jännite | 230V AC |
| Tehonkulutus | 64W |
| Taajuus | 50Hz |
| Tuulettimien tehokkuus | 935m3/h |
| Pyörimisnopeus | 2550kiertoa/min |
| Suojausluokka | I |
| Moottorin laji | 1-vaiheinen |
| Tuulettimen tyyppi | AC |
| Tuulettimen laji | aksiaalinen |
| Kotelon materiaali | alumiini |
| Eristysluokka | B |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €