- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja EBM-PAPST Tiivistysluokka IP22 Lähdöt liittimet Laakerin laji kuula Roottorin materiaali metalli Johtojen koot 2,8x0,5mm Tuulettimen koko 172x150x38mm Tehonkulutus 27W Tuulettimien... Lue lisää
193,65 €(Sis.alv)
154,31 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: W2E142-BB01-01
- Paino: 0.77 kg
- Tiivistysluokka: IP22
- Kotelon materiaali: alumiini
- Laaakerin laji: kuula
- Tuulettimen koko: 172x150x38mm
- Valmistaja: EBM-PAPST
- Lähdöt: liittimet
- Massa: 800g
- Tehonkulutus: 27W
- Johtojen koot: 2,8x0,5mm
- Pyörimisnopeus: 2800kiertoa/min
- Roottorin materiaali: metalli
- Tuulettimen laji: aksiaalinen
- Tuulettimen tyyppi: AC
- Tuulettimien tehokkuus: 320m<sup>3</sup>/h
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | EBM-PAPST |
| Tiivistysluokka | IP22 |
| Lähdöt | liittimet |
| Laakerin laji | kuula |
| Roottorin materiaali | metalli |
| Johtojen koot | 2,8x0,5mm |
| Tuulettimen koko | 172x150x38mm |
| Tehonkulutus | 27W |
| Tuulettimien tehokkuus | 320m3/h |
| Pyörimisnopeus | 2800kiertoa/min |
| Tuulettimen tyyppi | AC |
| Tuulettimen laji | aksiaalinen |
| Kotelon materiaali | alumiini |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €