
RICHCO
SUODATIN - METALLI - 120X120MM - RUUVI - EMI NÄYTÖN KANSSA - C: 25MM
MFF-120
Tuotekoodi: FM-12
9,53 €(Sis.alv)
7,59 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | SANYO DENKI |
| Nimellisvirta | 80mA |
| Syttyvyysluokka | UL94V-1 |
| Toimintalämpötila | -30...60°C |
| Tuulettimen koko | 120x120x38mm |
| Tehonkulutus | 14W |
| Toimintajännite | 230V AC |
| Virran- ja tehonkulutuksen toleranssi | ±10% |
| Melutaso | 40dBA |
| Tuulettimien tehokkuus | 141m3/h |
| Nimellisjännite | 230V AC |
| Pyörimisnopeus | 2700kiertoa/min |
| Tuulettimen tyyppi | AC |
| Min. eristysresistanssi | 10Mohm |
| Tuulettimen laji | aksiaalinen |
| Kotelon materiaali | alumiini |
| Materiaalin tyyppi | itsesammuva |
| Laakerin laji | kuula |
| Lisätoimitoja | lukitusanturi |
| Lisätoimitoja | suojaus käänteistä polarisaatiota vastaan |
| Roottorin materiaali | muovi |




























