
SUODATIN - TERÄS - 119X119MM
LZ 60
Tuotekoodi: LZ60
22,89 €(Sis.alv)
18,24 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | EBM-PAPST |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Kotelon materiaali | muovi |
| Melutaso | 51dBA |
| Tuulettimien tehokkuus | 204m3/h |
| Tuulettimen tyyppi | AC |
| Pyörimisnopeus | 3400kiertoa/min |
| Tuulettimen laji | aksiaalinen |
| Lähdöt | johdot, x2 |
| Laakerin laji | kuula |
| Roottorin materiaali | muovi |
| Tuulettimen koko | 119x119x32mm |
| Ulostulojen pituus | 0,45m |
| Tehonkulutus | 12W |








