- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja EBM-PAPST Toimintalämpötila -25...70°C Lähdöt liittimet Laakerin laji kuula Roottorin materiaali metalli Johtojen koot 2,8x0,5mm Tuulettimen koko Ø172x51mm Virtalähteen jännite 115V... Lue lisää
211,16 €(Sis.alv)
168,26 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: W2E143-AA15-01
- Paino: 0.94 kg
- Taajuus: 60Hz
- Kotelon materiaali: alumiini
- Laaakerin laji: kuula
- Tuulettimen koko: Ø172x51mm
- Toimintalämpötila: -25...70°C
- Valmistaja: EBM-PAPST
- Lähdöt: liittimet
- Massa: 1kg
- Virtalähteen jännite: 115V AC
- Tehonkulutus: 26W
- Johtojen koot: 2,8x0,5mm
- Melutaso: 60dBA
- Pyörimisnopeus: 3300kiertoa/min
- Roottorin materiaali: metalli
- Tuulettimen laji: aksiaalinen
- Tuulettimen tyyppi: AC
- Tuulettimien tehokkuus: 440m<sup>3</sup>/h
- Tilattavissa 9 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | EBM-PAPST |
| Toimintalämpötila | -25...70°C |
| Lähdöt | liittimet |
| Laakerin laji | kuula |
| Roottorin materiaali | metalli |
| Johtojen koot | 2,8x0,5mm |
| Tuulettimen koko | Ø172x51mm |
| Virtalähteen jännite | 115V AC |
| Tehonkulutus | 26W |
| Taajuus | 60Hz |
| Melutaso | 60dBA |
| Tuulettimien tehokkuus | 440m3/h |
| Pyörimisnopeus | 3300kiertoa/min |
| Tuulettimen tyyppi | AC |
| Tuulettimen laji | aksiaalinen |
| Kotelon materiaali | alumiini |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €