
DREMEC
SUOJA - 92X92MM - RUUVI - AUKKOJEN RASTERI: 82,5MM
8GE11CP092
Tuotekoodi: 8GE11CP092
10,88 €(Sis.alv)
8,67 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | SUNON |
| Laakerin laji | kuula |
| Roottorin materiaali | termoplastinen |
| Syttyvyysluokka | UL94V-0 |
| Toimintalämpötila | -10...70°C |
| Johtojen koot | 2,8x0,3mm |
| Nimellisvirta | 0,11A |
| Tuulettimen koko | 92x92x25mm |
| Staattinen paine | 4,82mm H2O |
| Tehonkulutus | 13W |
| Virtalähteen jännite | 115V AC |
| Virran- ja tehonkulutuksen toleranssi | ±15% |
| Melutaso | 40dBA |
| Tuulettimien tehokkuus | 62m3/h (±7%) |
| Taajuus | 60Hz |
| Pyörimisnopeus | 2850kiertoa/min |
| Min. eristysresistanssi | 500Mohm |
| Tuulettimen tyyppi | AC |
| Tuulettimen laji | aksiaalinen |
| Kotelon materiaali | alumiini |
| Lähdöt | liittimet |































