
Sunon
SUOJA - METALLI - 172X151MM - RUUVI
FG-17
Tuotekoodi: FG-17
8,19 €(Sis.alv)
6,53 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | EBM-PAPST |
| Toimintalämpötila | -25...50°C |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Lähdöt | johdot, x2 |
| Laakerin laji | kuula |
| Puhaltimen moottori | M2S052-CA |
| Roottorin materiaali | metalli |
| Tuulettimen koko | 172x150x55mm |
| Nimellisvirta | 0,63A |
| Ulostulojen pituus | 0,33m |
| Virtalähteen jännite | 115V AC |
| Tehonkulutus | 47W |
| Johdon koko | 20AWG |
| Taajuus | 50Hz |
| Pyörimisnopeus | 2700kiertoa/min |
| Suojausluokka | I |
| Moottorin laji | 1-vaiheinen |
| Tuulettimen tyyppi | AC |
| Tuulettimen laji | aksiaalinen |
| Kotelon materiaali | alumiini |
| Eristysluokka | B |



