
RICHCO
SUODATIN - METALLI - 120X120MM - RUUVI - EMI NÄYTÖN KANSSA - C: 25MM
MFF-120
Tuotekoodi: FM-12
9,53 €(Sis.alv)
7,59 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | SUNON |
| Lähdöt | liittimet |
| Laakerin laji | kuula |
| Roottorin materiaali | termoplastinen |
| Syttyvyysluokka | UL94V-0 |
| Toimintalämpötila | -10...70°C |
| Johtojen koot | 2,8x0,3mm |
| Tuulettimen koko | 120x120x38mm |
| Nimellisvirta | 0,24A |
| Staattinen paine | 9,9mm H2O |
| Virtalähteen jännite | 115V AC |
| Tehonkulutus | 20W |
| Virran- ja tehonkulutuksen toleranssi | ±15% |
| Melutaso | 50dBA |
| Taajuus | 60Hz |
| Tuulettimien tehokkuus | 199m3/h (±10%) |
| Pyörimisnopeus | 3150kiertoa/min |
| Min. eristysresistanssi | 500Mohm |
| Tuulettimen tyyppi | AC |
| Tuulettimen laji | aksiaalinen |
| Kotelon materiaali | alumiini |











































