
DREMEC
SUOJA - 92X92MM - RUUVI - AUKKOJEN RASTERI: 82,5MM
8GE11CP092
Tuotekoodi: 8GE11CP092
10,88 €(Sis.alv)
8,67 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | EBM-PAPST |
| Tuulettimen tyyppi | AC |
| Tuulettimen laji | aksiaalinen |
| Lähdöt | johdot, x2 |
| Laakerin laji | kuula |
| Kotelon materiaali | muovi |
| Roottorin materiaali | polyamidi |
| Toimintalämpötila | -20...70°C |
| Tuulettimen koko | 92x92x70,7mm |
| Ulostulojen pituus | 0,45m |
| Tehonkulutus | 2,6W |
| Johdon koko | 22AWG |
| Melutaso | 36dBA |
| Taajuus | 50...60Hz |
| Tuulettimien tehokkuus | 70m3/h |
| Virtalähteen jännite | 100...240V AC |
| Pyörimisnopeus | 3360kiertoa/min |
















