ECE60US36
AC/DC MUUNNIN - 60W - TULOJÄNNITE 85÷264VAC,120÷370VDC - LÄHTÖJÄNNITE 36VDC - OUT: 1 - AC/DC muuntimet - ECE60US36 - 1
Valmistaja XP POWER Teho 60W Lähtöjännite 36V DC Lähtövirta 1,67A Lähtöjen lukumäärä 1 Ulkomitat 91,4x38,1x28mm Tuotantosarja ECE Toimintalämpötila -40...70°C Sähköliitäntä THT... Lue lisää
  • Tuotekoodi: ECE60US36
  • Paino: 0.24 kg
  • Teho: 60W
  • Asennus: PCB
  • Toimintalämpötila: -40...70°C
  • Valmistaja: XP POWER
  • Massa: 191g
  • Suojaus: oikosulku SCP
  • Suojaus: ylikuormitus- OPP
  • Suojaus: ylijännite OVP
  • Tehokkuus: 88%
  • Ulkoiset koot: 91,4x38,1x28mm
  • Tuotantosarja: ECE
  • Kytkentätaajuus: 100kHz
  • Lähtöjen lukumäärä: 1
  • Lähtöjännite: 36V DC
  • Lähtövirta: 1,67A
  • Virtalähde tyyppi: impulssi-
  • Eristyksen jännite: 3kV
  • Tuote loppu toimittajalta
ValmistajaXP POWER
Teho60W
Lähtöjännite36V DC
Lähtövirta1,67A
Lähtöjen lukumäärä1
Ulkomitat91,4x38,1x28mm
TuotantosarjaECE
Toimintalämpötila-40...70°C
SähköliitäntäTHT
AsennusPCB
Suojausoikosulku SCP
Suojausylijännite OVP
Suojausylikuormitus- OPP
Tehokkuus88%
Eristyksen jännite3kV