- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Muuntajat 1 x 12V toisiolla
- AC/DC muuntimet
- DC/DC muuntimet
- Impedanssimuuntajat
- Kuristimet
- Käämilangat
- Matalaprofiilimuuntajat
- Pienoiskuristimet
- Piirilevymuuntajat
- Rengassydänmuuntajat
- Strobokelat
- Yleismuuntajat
- Suojamuuntajat
- Virtamuuntajat
- Ferriittisydämmet
- Kelarungot ja lisätarvikkeet
- Muuntajat kiinnityksen kanssa
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
AC/DC MUUNNIN - 60W - TULOJÄNNITE 85÷264VAC,120÷370VDC - LÄHTÖJÄNNITE 24VDC - 87%
TMM 60124

Valmistaja TRACO POWER Asennus PCB Toimintalämpötila -40...75°C Ulkomitat 89x67,5x34mm Lähtövirta 2,5A Lähtöjännite 24V DC Teho 60W Tehokkuus 87% Tulojännite 85...264V AC Tulojännite... Lue lisää
175,31 €(Sis.alv)
139,69 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: TMM60124
- Paino: 0.36 kg
- Teho: 60W
- Asennus: PCB
- Toimintalämpötila: -40...75°C
- Valmistaja: TRACO POWER
- Sovellus: lääketieteelliset sovellukset
- Massa: 360g
- Suojaus: ylikuumennus OTP
- Suojaus: oikosulku SCP
- Suojaus: ylikuormitus- OPP
- Suojaus: ylijännite OVP
- Tehokkuus: 87%
- Ulkoiset koot: 89x67,5x34mm
- Tuotantosarja: TMM 60
- Lähtöjännite: 24V DC
- Lähtövirta: 2,5A
- Eristyksen jännite: 4kV
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
AC/DC MUUNNIN - 60W - TULOJÄNNITE 85÷264VAC,120÷370VDC - LÄHTÖJÄNNITE 24VDC - 87% TMM 60124
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | TRACO POWER |
| Asennus | PCB |
| Toimintalämpötila | -40...75°C |
| Ulkomitat | 89x67,5x34mm |
| Lähtövirta | 2,5A |
| Lähtöjännite | 24V DC |
| Teho | 60W |
| Tehokkuus | 87% |
| Tulojännite | 85...264V AC |
| Tulojännite | 120...370V DC |
| Eristyksen jännite | 4kV |
| Muuntimen tyyppi | AC/DC |
| Sovellus | lääketieteelliset sovellukset |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Suojaus | ylijännite OVP |
| Suojaus | ylikuormitus- OPP |
| Suojaus | ylikuumennus OTP |
| Tuotantosarja | TMM 60 |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista