- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Muuntajat 1 x 12V toisiolla
- AC/DC muuntimet
- DC/DC muuntimet
- Impedanssimuuntajat
- Kuristimet
- Käämilangat
- Matalaprofiilimuuntajat
- Pienoiskuristimet
- Piirilevymuuntajat
- Rengassydänmuuntajat
- Strobokelat
- Yleismuuntajat
- Suojamuuntajat
- Virtamuuntajat
- Ferriittisydämmet
- Kelarungot ja lisätarvikkeet
- Muuntajat kiinnityksen kanssa
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
AC/DC MUUNNIN - 60W - TULOJÄNNITE 85÷264VAC,120÷370VDC - LÄHTÖJÄNNITE 15VDC - OUT: 1
ECE60US15



Valmistaja XP POWER Teho 60W Lähtöjännite 15V DC Lähtövirta 4A Lähtöjen lukumäärä 1 Ulkomitat 91,4x38,1x28mm Tuotantosarja ECE Toimintalämpötila -40...70°C Sähköliitäntä THT Asennus... Lue lisää
157,80 €(Sis.alv)
125,73 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ECE60US15
- Paino: 0.19 kg
- Teho: 60W
- Asennus: PCB
- Toimintalämpötila: -40...70°C
- Valmistaja: XP POWER
- Massa: 191g
- Suojaus: oikosulku SCP
- Suojaus: ylikuormitus- OPP
- Suojaus: ylijännite OVP
- Tehokkuus: 88%
- Ulkoiset koot: 91,4x38,1x28mm
- Tuotantosarja: ECE
- Kytkentätaajuus: 100kHz
- Lähtöjen lukumäärä: 1
- Lähtöjännite: 15V DC
- Lähtövirta: 4A
- Virtalähde tyyppi: impulssi-
- Eristyksen jännite: 3kV
- Tilattavissa 5 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | XP POWER |
| Teho | 60W |
| Lähtöjännite | 15V DC |
| Lähtövirta | 4A |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
| Ulkomitat | 91,4x38,1x28mm |
| Tuotantosarja | ECE |
| Toimintalämpötila | -40...70°C |
| Sähköliitäntä | THT |
| Asennus | PCB |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Suojaus | ylijännite OVP |
| Suojaus | ylikuormitus- OPP |
| Tehokkuus | 88% |
| Eristyksen jännite | 3kV |
| Tehonkulutus ilman kuormitusta | Myymälä Saatavuus Osoite Yhteystiedot ja aukioloajat Oletko ostanut tämän tuotteen? Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille Nouto valitsemastasi postista 0,00 € Nouto Postin pakettiautomaatista 0,00 € Normaalit hinnat Postin kotiinkuljetus 18,50 € Next Business Day 14,90 € Nouto myymälästä 0,00 € |