- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Muuntajat 1 x 12V toisiolla
- AC/DC muuntimet
- DC/DC muuntimet
- Impedanssimuuntajat
- Kuristimet
- Käämilangat
- Matalaprofiilimuuntajat
- Pienoiskuristimet
- Piirilevymuuntajat
- Rengassydänmuuntajat
- Strobokelat
- Yleismuuntajat
- Suojamuuntajat
- Virtamuuntajat
- Ferriittisydämmet
- Kelarungot ja lisätarvikkeet
- Muuntajat kiinnityksen kanssa
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
AC/DC MUUNNIN - 6,3W - TULOJÄNNITE 65÷265VAC - LÄHTÖJÄNNITE 3,3VDC - ULÄH2: 5VDC
KAD07503D

Valmistaja CHINFA ELECTRONICS Toimintalämpötila -40...71°C Ulkomitat 45x47x17,5mm Lähtövirta 1A Lähtövirta 0,6A Lähtöjännite 3,3V DC Teho 6,3W Tulojännite 65...265V AC Tehokkuus 70%... Lue lisää
7743,67 €(Sis.alv)
6170,25 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: KAD07503D
- Paino: 50 g
- Teho: 6,3W
- Toimintalämpötila: -40...71°C
- Valmistaja: CHINFA ELECTRONICS
- Tehokkuus: 70%
- Ulkoiset koot: 45x47x17,5mm
- Lähtöjännite: 3,3V DC
- Lähtövirta: 1A
- Lähtövirta: 0,6A
- Lähtöjännite 2: 5V DC
- Eristyksen jännite: 3kV
- Eristyksen jännite: 4242V DC
- Pakkauskoko: 300 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
AC/DC MUUNNIN - 6,3W - TULOJÄNNITE 65÷265VAC - LÄHTÖJÄNNITE 3,3VDC - ULÄH2: 5VDC KAD07503D
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | CHINFA ELECTRONICS |
| Toimintalämpötila | -40...71°C |
| Ulkomitat | 45x47x17,5mm |
| Lähtövirta | 1A |
| Lähtövirta | 0,6A |
| Lähtöjännite | 3,3V DC |
| Teho | 6,3W |
| Tulojännite | 65...265V AC |
| Tehokkuus | 70% |
| Eristyksen jännite | 3kV |
| Eristyksen jännite | 4242V DC |
| Muuntimen tyyppi | AC/DC |
| Lähtöjännite 2 | 5V DC |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista