- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Muuntajat 1 x 12V toisiolla
- AC/DC muuntimet
- DC/DC muuntimet
- Impedanssimuuntajat
- Kuristimet
- Käämilangat
- Matalaprofiilimuuntajat
- Pienoiskuristimet
- Piirilevymuuntajat
- Rengassydänmuuntajat
- Strobokelat
- Yleismuuntajat
- Suojamuuntajat
- Virtamuuntajat
- Ferriittisydämmet
- Kelarungot ja lisätarvikkeet
- Muuntajat kiinnityksen kanssa
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
AC/DC MUUNNIN - 5W - TULOJÄNNITE 85÷264VAC - 24VDC - ILÄH: 230MA - OUT: 1 - 78%
VSK-S5-24UA

Valmistaja BEL Asennus THT Lähtöjen lukumäärä 1 Ulkomitat 50,8x25,4x15,16mm Lähtöjännite 24V DC Lähtövirta 0,23A Tulojännite 85...264V AC Muuntimen tyyppi AC/DC Tehokkuus 78%... Lue lisää
233,51 €(Sis.alv)
186,07 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: VSKS524UA-BEL-0
- Paino: 42 g
- Teho: 5W
- Asennus: THT
- Toimintalämpötila: -25...70°C
- Valmistaja: BEL
- Tehokkuus: 78%
- Ulkoiset koot: 50,8x25,4x15,16mm
- Lähtöjen lukumäärä: 1
- Lähtöjännite: 24V DC
- Lähtövirta: 0,23A
- Pakkauskoko: 4 kpl
- Tilattavissa yli 50 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | BEL |
| Asennus | THT |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
| Ulkomitat | 50,8x25,4x15,16mm |
| Lähtöjännite | 24V DC |
| Lähtövirta | 0,23A |
| Tulojännite | 85...264V AC |
| Muuntimen tyyppi | AC/DC |
| Tehokkuus | 78% |
| Toimintalämpötila | -25...70°C |
| Teho | 5W |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €