VCE05US12
AC/DC MUUNNIN - 5W - TULOJÄNNITE 85÷264VAC - 12VDC - ILÄH: 410MA - OUT: 1 - 78% - AC/DC muuntimet - VCE05US12 - 1
Valmistaja XP POWER Asennus PCB Toimintalämpötila -25...70°C Tuotantosarja VCE05 Ulkomitat 33,02x27,94x19,05mm Lähtövirta 0,41A Tehonkulutus ilman kuormitusta
  • Tuotekoodi: VCE05US12
  • Paino: 15 g
  • Teho: 5W
  • Asennus: PCB
  • Toimintalämpötila: -25...70°C
  • Valmistaja: XP POWER
  • Massa: 24g
  • Suojaus: oikosulku SCP
  • Suojaus: ylikuormitus- OPP
  • Suojaus: ylijännite OVP
  • Tehokkuus: 78%
  • Ulkoiset koot: 33,02x27,94x19,05mm
  • Tuotantosarja: VCE05
  • Kytkentätaajuus: 40kHz
  • Lähtöjen lukumäärä: 1
  • Lähtöjännite: 12V DC
  • Lähtövirta: 0,41A
  • Eristyksen jännite: 3kV
  • Tuote loppu toimittajalta
ValmistajaXP POWER
AsennusPCB
Toimintalämpötila-25...70°C
TuotantosarjaVCE05
Ulkomitat33,02x27,94x19,05mm
Lähtövirta0,41A