EHL05US48-P
AC/DC MUUNNIN - 5W - LÄHTÖJÄNNITE 48VDC - ILÄH: 105MA - OUT: 1 - 85% - EHL - THT - AC/DC muuntimet - EHL05US48-P - 1
Valmistaja XP POWER Tuotantosarja EHL Asennus THT Toimintalämpötila -40...80°C Ulkomitat 49,3x25x22,4mm Lähtövirta 105mA Lähtöjen lukumäärä 1 Lähtöjännite 48V DC Teho 5W Tehokkuus 85%... Lue lisää
  • Tuotekoodi: EHL05US48-P
  • Paino: 23 g
  • Teho: 5W
  • Asennus: THT
  • Toimintalämpötila: -40...80°C
  • Valmistaja: XP POWER
  • Tehokkuus: 85%
  • Ulkoiset koot: 49,3x25x22,4mm
  • Tuotantosarja: EHL
  • Lähtöjen lukumäärä: 1
  • Lähtöjännite: 48V DC
  • Lähtövirta: 105mA
  • Eristyksen jännite: 4kV DC
  • Tuote loppu toimittajalta
ValmistajaXP POWER
TuotantosarjaEHL
AsennusTHT
Toimintalämpötila-40...80°C
Ulkomitat49,3x25x22,4mm
Lähtövirta105mA
Lähtöjen lukumäärä1
Lähtöjännite48V DC
Teho5W
Tehokkuus85%
Eristyksen jännite4kV DC