- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Muuntajat 1 x 12V toisiolla
- AC/DC muuntimet
- DC/DC muuntimet
- Impedanssimuuntajat
- Kuristimet
- Käämilangat
- Matalaprofiilimuuntajat
- Pienoiskuristimet
- Piirilevymuuntajat
- Rengassydänmuuntajat
- Strobokelat
- Yleismuuntajat
- Suojamuuntajat
- Virtamuuntajat
- Ferriittisydämmet
- Kelarungot ja lisätarvikkeet
- Muuntajat kiinnityksen kanssa
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
AC/DC MUUNNIN - 50W - TULOJÄNNITE 85÷265VAC,120÷370VDC - LÄHTÖJÄNNITE 5VDC - 82%
47261

Valmistaja MYRRA Muuntimen tyyppi AC/DC Teho 50W Tulojännite 85...265V AC Tulojännite 120...370V DC Lähtöjännite 5V DC Lähtövirta 10A Asennus PCB Ulkomitat 94,7x47,5x29,5mm Tehokkuus 82%... Lue lisää
31,13 €(Sis.alv)
24,81 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: MYRRA-47261
- Paino: 1 g
- Teho: 50W
- Asennus: PCB
- Toimintalämpötila: max. 50°C
- Valmistaja: MYRRA
- Suojaus: oikosulku SCP
- Suojaus: ylikuormitus- OPP
- Tehokkuus: 82%
- Ulkoiset koot: 94,7x47,5x29,5mm
- Tuotantosarja: 47000
- Lähtöjännite: 5V DC
- Lähtövirta: 10A
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
AC/DC MUUNNIN - 50W - TULOJÄNNITE 85÷265VAC,120÷370VDC - LÄHTÖJÄNNITE 5VDC - 82% 47261
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | MYRRA |
| Muuntimen tyyppi | AC/DC |
| Teho | 50W |
| Tulojännite | 85...265V AC |
| Tulojännite | 120...370V DC |
| Lähtöjännite | 5V DC |
| Lähtövirta | 10A |
| Asennus | PCB |
| Ulkomitat | 94,7x47,5x29,5mm |
| Tehokkuus | 82% |
| Toimintalämpötila | max. 50°C |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Suojaus | ylikuormitus- OPP |
| Huomio! | nimellisarvot, joita saadaan täydellisellä kuormituksella |
| Tuotantosarja | 47000 |
| Tehonkulutus ilman kuormitusta | Myymälä Saatavuus Osoite Yhteystiedot ja aukioloajat Oletko ostanut tämän tuotteen? Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille Nouto valitsemastasi postista 7,90 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista Nouto Postin pakettiautomaatista 7,90 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista Normaalit hinnat Postin kotiinkuljetus 18,50 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista Next Business Day 14,90 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista Nouto myymälästä 0,00 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista |