MCE40US48
AC/DC MUUNNIN - 40W - TULOJÄNNITE 80÷264VAC - 48VDC - ILÄH: 820MA - OUT: 1 - 88% - AC/DC muuntimet - MCE40US48 - 1
Valmistaja XP POWER Asennus THT Toimintalämpötila -25...70°C Lähtövirta 820mA Lähtöjen lukumäärä 1 Lähtöjännite 48V DC Teho 40W Tehokkuus 88% Tulojännite 80...264V AC Eristyksen jännite... Lue lisää
  • Tuotekoodi: MCE40US48
  • Paino: 0.19 kg
  • Teho: 40W
  • Asennus: THT
  • Toimintalämpötila: -25...70°C
  • Suojaus: ylikuormitus- OLP
  • Tehokkuus: 88%
  • Ulkoiset koot: 87,9x38,1x28,5mm
  • Tuotantosarja: MCE40
  • Kytkentätaajuus: 75kHz
  • Lähtöjen lukumäärä: 1
  • Lähtöjännite: 48V DC
  • Lähtövirta: 820mA
  • Eristyksen jännite: 4kV
AsennusTHT
Toimintalämpötila-25...70°C
Lähtövirta820mA
Lähtöjen lukumäärä1
Lähtöjännite48V DC
Teho40W
Tehokkuus88%
Tulojännite80...264V AC
Eristyksen jännite4kV
Kytkentätaajuus75kHz
Suojausylikuormitus- OLP
Ulkomitat87,9x38,1x28,5mm