MCE40US03
AC/DC MUUNNIN - 40W - TULOJÄNNITE 80÷264VAC - 3,3VDC - ILÄH: 9,1A - OUT: 1 - 79% - AC/DC muuntimet - MCE40US03 - 1
Valmistaja XP POWER Asennus THT Toimintalämpötila -25...70°C Lähtövirta 9,1A Lähtöjen lukumäärä 1 Lähtöjännite 3,3V DC Teho 40W Tehokkuus 79% Tulojännite 80...264V AC Eristyksen jännite... Lue lisää
  • Tuotekoodi: MCE40US03
  • Paino: 0.19 kg
  • Teho: 40W
  • Asennus: THT
  • Toimintalämpötila: -25...70°C
  • Valmistaja: XP POWER
  • Sovellus: lääketieteelliset sovellukset
  • Suojaus: oikosulku SCP
  • Suojaus: ylijännite OVP
  • Suojaus: ylikuormitus- OLP
  • Tehokkuus: 79%
  • Ulkoiset koot: 87,9x38,1x28,5mm
  • Tuotantosarja: MCE40
  • Kytkentätaajuus: 75kHz
  • Lähtöjen lukumäärä: 1
  • Lähtöjännite: 3,3V DC
  • Lähtövirta: 9,1A
  • Eristyksen jännite: 4kV
  • Tuote loppu toimittajalta
ValmistajaXP POWER
AsennusTHT
Toimintalämpötila-25...70°C
Lähtövirta9,1A
Lähtöjen lukumäärä1
Lähtöjännite3,3V DC
Teho40W
Tehokkuus79%
Tulojännite80...264V AC
Eristyksen jännite4kV
Kytkentätaajuus75kHz
Muuntimen tyyppiAC/DC
TuotantosarjaMCE40
Huomio!nimellisarvot, joita saadaan täydellisellä kuormituksella
Suojausoikosulku SCP
Suojausylijännite OVP
Suojausylikuormitus- OLP
Ulkomitat87,9x38,1x28,5mm