- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Muuntajat 1 x 12V toisiolla
- AC/DC muuntimet
- DC/DC muuntimet
- Impedanssimuuntajat
- Kuristimet
- Käämilangat
- Matalaprofiilimuuntajat
- Pienoiskuristimet
- Piirilevymuuntajat
- Rengassydänmuuntajat
- Strobokelat
- Yleismuuntajat
- Suojamuuntajat
- Virtamuuntajat
- Ferriittisydämmet
- Kelarungot ja lisätarvikkeet
- Muuntajat kiinnityksen kanssa
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
AC/DC MUUNNIN - 3W - TULOJÄNNITE 75÷265VAC - LÄHTÖJÄNNITE 3,3VDC - ILÄH: 0,9A - 67%
KAS0303

Valmistaja CHINFA ELECTRONICS Muuntimen tyyppi AC/DC Teho 3W Tulojännite 75...265V AC Lähtöjännite 3,3V DC Lähtövirta 0,9A Tehokkuus 67% Ulkomitat 23x37x15,16mm Eristyksen jännite 3kV... Lue lisää
5724,86 €(Sis.alv)
4561,64 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: KAS0303
- Paino: 25 g
- Teho: 3W
- Toimintalämpötila: -35...71°C
- Valmistaja: CHINFA ELECTRONICS
- Tehokkuus: 67%
- Ulkoiset koot: 23x37x15,16mm
- Lähtöjännite: 3,3V DC
- Lähtövirta: 0,9A
- Eristyksen jännite: 3kV
- Eristyksen jännite: 4242V DC
- Pakkauskoko: 300 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
AC/DC MUUNNIN - 3W - TULOJÄNNITE 75÷265VAC - LÄHTÖJÄNNITE 3,3VDC - ILÄH: 0,9A - 67% KAS0303
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | CHINFA ELECTRONICS |
| Muuntimen tyyppi | AC/DC |
| Teho | 3W |
| Tulojännite | 75...265V AC |
| Lähtöjännite | 3,3V DC |
| Lähtövirta | 0,9A |
| Tehokkuus | 67% |
| Ulkomitat | 23x37x15,16mm |
| Eristyksen jännite | 3kV |
| Eristyksen jännite | 4242V DC |
| Toimintalämpötila | -35...71°C |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista