- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Muuntajat 1 x 12V toisiolla
- AC/DC muuntimet
- DC/DC muuntimet
- Impedanssimuuntajat
- Kuristimet
- Käämilangat
- Matalaprofiilimuuntajat
- Pienoiskuristimet
- Piirilevymuuntajat
- Rengassydänmuuntajat
- Strobokelat
- Yleismuuntajat
- Suojamuuntajat
- Virtamuuntajat
- Ferriittisydämmet
- Kelarungot ja lisätarvikkeet
- Muuntajat kiinnityksen kanssa
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
AC/DC MUUNNIN - 3,5W - TULOJÄNNITE 85÷265VAC,120÷370VDC - LÄHTÖJÄNNITE 5VDC - 60%
47252



Valmistaja MYRRA Muuntimen tyyppi AC/DC Teho 3,5W Tulojännite 85...265V AC Tulojännite 120...370V DC Lähtöjännite 5V DC Lähtövirta 0,35A Asennus PCB Ulkomitat 33,3x28,3x21,8mm Tehokkuus 60%... Lue lisää
11,93 €(Sis.alv)
9,51 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: MYRRA-47252
- Paino: 33.2 g
- Teho: 3,5W
- Asennus: PCB
- Toimintalämpötila: max. 60°C
- Valmistaja: MYRRA
- Suojaus: ylikuumennus OTP
- Suojaus: oikosulku SCP
- Suojaus: ylikuormitus- OPP
- Tehokkuus: 60%
- Ulkoiset koot: 33,3x28,3x21,8mm
- Tuotantosarja: 47000
- Lähtöjännite: 5V DC
- Lähtövirta: 0,35A
- Lähtöjännite 2: 5V DC
- Tilattavissa 21 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | MYRRA |
| Muuntimen tyyppi | AC/DC |
| Teho | 3,5W |
| Tulojännite | 85...265V AC |
| Tulojännite | 120...370V DC |
| Lähtöjännite | 5V DC |
| Lähtövirta | 0,35A |
| Asennus | PCB |
| Ulkomitat | 33,3x28,3x21,8mm |
| Tehokkuus | 60% |
| Toimintalämpötila | max. 60°C |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Suojaus | ylikuormitus- OPP |
| Suojaus | ylikuumennus OTP |
| Lähtövirta | 0,35A |
| Huomio! | nimellisarvot, joita saadaan täydellisellä kuormituksella |
| Tuotantosarja | 47000 |
| Tehonkulutus ilman kuormitusta | Myymälä Saatavuus Osoite Yhteystiedot ja aukioloajat Oletko ostanut tämän tuotteen? Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille Nouto valitsemastasi postista 7,90 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista Nouto Postin pakettiautomaatista 7,90 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista Normaalit hinnat Postin kotiinkuljetus 18,50 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista Next Business Day 14,90 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista Nouto myymälästä 0,00 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista |