- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Muuntajat 1 x 12V toisiolla
- AC/DC muuntimet
- DC/DC muuntimet
- Impedanssimuuntajat
- Kuristimet
- Käämilangat
- Matalaprofiilimuuntajat
- Pienoiskuristimet
- Piirilevymuuntajat
- Rengassydänmuuntajat
- Strobokelat
- Yleismuuntajat
- Suojamuuntajat
- Virtamuuntajat
- Ferriittisydämmet
- Kelarungot ja lisätarvikkeet
- Muuntajat kiinnityksen kanssa
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
AC/DC MUUNNIN - 20W - TULOJÄNNITE 90÷264VAC,100÷370VDC - LÄHTÖJÄNNITE 5VDC - OUT: 1
ZPL20S0500WL



Valmistaja ZETTLER Asennus PCB Asennus THT Tuotantosarja ZPL20SXX00WL Toimintalämpötila -25...50°C Ulkomitat 52,4x27,2x24mm Lähtövirta 4A Lähtöjen lukumäärä 1 Lähtöjännite 5V DC Teho 20W... Lue lisää
22,77 €(Sis.alv)
18,14 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ZPL20S0500WL
- Paino: 63.9 g
- Teho: 20W
- Asennus: THT
- Asennus: PCB
- Toimintalämpötila: -25...50°C
- Valmistaja: ZETTLER
- Tehokkuus: 80%
- Ulkoiset koot: 52,4x27,2x24mm
- Tuotantosarja: ZPL20SXX00WL
- Lähtöjen lukumäärä: 1
- Lähtöjännite: 5V DC
- Lähtövirta: 4A
- Eristyksen jännite: 3,6kV
- Tilattavissa 47 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | ZETTLER |
| Asennus | PCB |
| Asennus | THT |
| Tuotantosarja | ZPL20SXX00WL |
| Toimintalämpötila | -25...50°C |
| Ulkomitat | 52,4x27,2x24mm |
| Lähtövirta | 4A |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
| Lähtöjännite | 5V DC |
| Teho | 20W |
| Tehokkuus | 80% |
| Tulojännite | 90...264V AC |
| Tulojännite | 100...370V DC |
| Eristyksen jännite | 3,6kV |
| Muuntimen tyyppi | AC/DC |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €