- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Muuntajat 1 x 12V toisiolla
- AC/DC muuntimet
- DC/DC muuntimet
- Impedanssimuuntajat
- Kuristimet
- Käämilangat
- Matalaprofiilimuuntajat
- Pienoiskuristimet
- Piirilevymuuntajat
- Rengassydänmuuntajat
- Strobokelat
- Yleismuuntajat
- Suojamuuntajat
- Virtamuuntajat
- Ferriittisydämmet
- Kelarungot ja lisätarvikkeet
- Muuntajat kiinnityksen kanssa
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
AC/DC MUUNNIN - 1W - TULOJÄNNITE 85÷305VAC,70÷430VDC - LÄHTÖJÄNNITE 5VDC - OUT: 1
1ACOS_05SR1



Valmistaja GAPTEC Electronic Asennus PCB Tuotantosarja 1ACOS_R1 Toimintalämpötila -40...85°C Lähtövirta 0,2A Lähtöjen lukumäärä 1 Teho 1W Lähtöjännite 5V DC Tehokkuus 57% Tulojännite... Lue lisää
6,24 €(Sis.alv)
4,97 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 1ACOS-05SR1
- Paino: 4.2 g
- Teho: 1W
- Asennus: PCB
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: GAPTEC Electronic
- Tehokkuus: 57%
- Tuotantosarja: 1ACOS_R1
- Lähtöjen lukumäärä: 1
- Lähtöjännite: 5V DC
- Lähtövirta: 0,2A
- Tilattavissa 10 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | GAPTEC Electronic |
| Asennus | PCB |
| Tuotantosarja | 1ACOS_R1 |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Lähtövirta | 0,2A |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
| Teho | 1W |
| Lähtöjännite | 5V DC |
| Tehokkuus | 57% |
| Tulojännite | 70...430V DC |
| Tulojännite | 85...305V AC |
| Muuntimen tyyppi | AC/DC |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista