- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Muuntajat 1 x 12V toisiolla
- AC/DC muuntimet
- DC/DC muuntimet
- Impedanssimuuntajat
- Kuristimet
- Käämilangat
- Matalaprofiilimuuntajat
- Pienoiskuristimet
- Piirilevymuuntajat
- Rengassydänmuuntajat
- Strobokelat
- Yleismuuntajat
- Suojamuuntajat
- Virtamuuntajat
- Ferriittisydämmet
- Kelarungot ja lisätarvikkeet
- Muuntajat kiinnityksen kanssa
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
AC/DC MUUNNIN - 1W - TULOJÄNNITE 85÷264VAC,70÷400VDC - LÄHTÖJÄNNITE 9VDC - 67% - PCB
AMEOF1-9SJZ




Valmistaja AIMTEC Teho 1W Lähtövirta 0,111A Toimintalämpötila -40...85°C Asennus PCB Tehokkuus 67% Suojaus oikosulku SCP Suojaus ylikuormitus- OPP Ulkomitat 35x18x11mm Tuotantosarja AMEOF1-JZ... Lue lisää
11,49 €(Sis.alv)
9,16 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: AMEOF1-9SJZ
- Paino: 5.4 g
- Teho: 1W
- Kotelo: SIP12
- Asennus: PCB
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: AIMTEC
- Massa: 7g
- Suojaus: oikosulku SCP
- Suojaus: ylikuormitus- OPP
- Tehokkuus: 67%
- Ulkoiset koot: 35x18x11mm
- Tuotantosarja: AMEOF1-JZ
- Lähtöjännite: 9V DC
- Lähtövirta: 111mA
- Lähtövirta: 0,111A
- Eristyksen jännite: 3kV
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
AC/DC MUUNNIN - 1W - TULOJÄNNITE 85÷264VAC,70÷400VDC - LÄHTÖJÄNNITE 9VDC - 67% - PCB AMEOF1-9SJZ
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | AIMTEC |
| Teho | 1W |
| Lähtövirta | 0,111A |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Asennus | PCB |
| Tehokkuus | 67% |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Suojaus | ylikuormitus- OPP |
| Ulkomitat | 35x18x11mm |
| Tuotantosarja | AMEOF1-JZ |
| Tulojännite | 70...400V DC |
| Tulojännite | 85...264V AC |
| Tehonkulutus ilman kuormitusta | Myymälä Saatavuus Osoite Yhteystiedot ja aukioloajat Oletko ostanut tämän tuotteen? Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille Nouto valitsemastasi postista 7,90 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista Nouto Postin pakettiautomaatista 7,90 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista Normaalit hinnat Postin kotiinkuljetus 18,50 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista Next Business Day 14,90 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista Nouto myymälästä 0,00 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista |