ZPL15S1500WS-0SF
AC/DC MUUNNIN - 15W - TULOJÄNNITE 90÷305VAC,120÷430VDC - LÄHTÖJÄNNITE 15VDC - OUT: 1 - AC/DC muuntimet - ZPL15S1500WS-0SF - 1
Valmistaja ZETTLER Asennus PCB Asennus THT Tuotantosarja ZPL15SXX00WS Toimintalämpötila -40...50°C Ulkomitat 52,4x27,2x31mm Lähtövirta 1A Lähtöjen lukumäärä 1 Lähtöjännite 15V DC Teho 15W... Lue lisää
  • Tuotekoodi: ZPL15S1500WS-0SF
  • Paino: 90 g
  • Teho: 15W
  • Asennus: THT
  • Asennus: PCB
  • Toimintalämpötila: -40...50°C
  • Valmistaja: ZETTLER
  • Tehokkuus: 82%
  • Ulkoiset koot: 52,4x27,2x31mm
  • Tuotantosarja: ZPL15SXX00WS
  • Lähtöjen lukumäärä: 1
  • Lähtöjännite: 15V DC
  • Lähtövirta: 1A
  • Eristyksen jännite: 3,6kV
  • Tuote loppu toimittajalta
ValmistajaZETTLER
AsennusPCB
AsennusTHT
TuotantosarjaZPL15SXX00WS
Toimintalämpötila-40...50°C
Ulkomitat52,4x27,2x31mm
Lähtövirta1A
Lähtöjen lukumäärä1
Lähtöjännite15V DC
Teho15W
Tehokkuus82%
Tulojännite90...305V AC
Tulojännite120...430V DC
Eristyksen jännite3,6kV