- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Muuntajat 1 x 12V toisiolla
- AC/DC muuntimet
- DC/DC muuntimet
- Impedanssimuuntajat
- Kuristimet
- Käämilangat
- Matalaprofiilimuuntajat
- Pienoiskuristimet
- Piirilevymuuntajat
- Rengassydänmuuntajat
- Strobokelat
- Yleismuuntajat
- Suojamuuntajat
- Virtamuuntajat
- Ferriittisydämmet
- Kelarungot ja lisätarvikkeet
- Muuntajat kiinnityksen kanssa
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
AC/DC MUUNNIN - 15W - 90÷264VAC - UVIRT: 100÷370VDC - LÄHTÖJÄNNITE 24VDC - 83%

Valmistaja ZETTLER Muuntimen tyyppi AC/DC Teho 15W Virtalähteen jännite 90...264V AC Virtalähteen jännite 100...370V DC Lähtövirta 0,62A Lähtöjen lukumäärä 1 Tehokkuus 83% Ulkomitat... Lue lisää
19,46 €(Sis.alv)
15,51 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ZPL15S2400WL-1SF
- Paino: 70 g
- Teho: 15W
- Asennus: THT
- Asennus: PCB
- Toimintalämpötila: -25...50°C
- Valmistaja: ZETTLER
- Tehokkuus: 83%
- Ulkoiset koot: 52,4x27,2x24mm
- Tuotantosarja: ZPL15SXX00WL
- Virtalähteen jännite: 100...370V DC
- Virtalähteen jännite: 90...264V AC
- Lähtöjen lukumäärä: 1
- Lähtöjännite: 24V DC
- Lähtövirta: 0,62A
- Eristyksen jännite: 3600V
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
AC/DC MUUNNIN - 15W - 90÷264VAC - UVIRT: 100÷370VDC - LÄHTÖJÄNNITE 24VDC - 83%
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | ZETTLER |
| Muuntimen tyyppi | AC/DC |
| Teho | 15W |
| Virtalähteen jännite | 90...264V AC |
| Virtalähteen jännite | 100...370V DC |
| Lähtövirta | 0,62A |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
| Tehokkuus | 83% |
| Ulkomitat | 52,4x27,2x24mm |
| Asennus | PCB |
| Asennus | THT |
| Eristyksen jännite | 3600V |
| Tuotantosarja | ZPL15SXX00WL |
| Toimintalämpötila | -25...50°C |
| Lähtöjännite | 24V DC |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista