- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Muuntajat 1 x 12V toisiolla
- AC/DC muuntimet
- DC/DC muuntimet
- Impedanssimuuntajat
- Kuristimet
- Käämilangat
- Matalaprofiilimuuntajat
- Pienoiskuristimet
- Piirilevymuuntajat
- Rengassydänmuuntajat
- Strobokelat
- Yleismuuntajat
- Suojamuuntajat
- Virtamuuntajat
- Ferriittisydämmet
- Kelarungot ja lisätarvikkeet
- Muuntajat kiinnityksen kanssa
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
AC/DC MUUNNIN - 14W - TULOJÄNNITE 85÷305VAC,120÷430VDC - LÄHTÖJÄNNITE 5VDC - OUT: 1
15ACM_05S3



Valmistaja GAPTEC Electronic Asennus PCB Sovellus teollisuus Tuotantosarja 15ACM_3 Toimintalämpötila -40...85°C Ulkomitat 44,5x30x15mm Lähtövirta 2,8A Lähtöjen lukumäärä 1 Lähtöjännite 5V... Lue lisää
20,65 €(Sis.alv)
16,46 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 15ACM-05S3
- Paino: 11 g
- Teho: 14W
- Asennus: PCB
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: GAPTEC Electronic
- Sovellus: teollisuus
- Suojaus: oikosulku SCP
- Suojaus: ylijännite OVP
- Suojaus: ylivirtasuojaus OCP
- Tehokkuus: 77%
- Ulkoiset koot: 44,5x30x15mm
- Tuotantosarja: 15ACM_3
- Kytkentätaajuus: 65kHz
- Lähtöjen lukumäärä: 1
- Lähtöjännite: 5V DC
- Lähtövirta: 2,8A
- Eristyksen jännite: 3kV
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
AC/DC MUUNNIN - 14W - TULOJÄNNITE 85÷305VAC,120÷430VDC - LÄHTÖJÄNNITE 5VDC - OUT: 1 15ACM_05S3
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | GAPTEC Electronic |
| Asennus | PCB |
| Sovellus | teollisuus |
| Tuotantosarja | 15ACM_3 |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Ulkomitat | 44,5x30x15mm |
| Lähtövirta | 2,8A |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
| Lähtöjännite | 5V DC |
| Teho | 14W |
| Tehokkuus | 77% |
| Tulojännite | 85...305V AC |
| Tulojännite | 120...430V DC |
| Eristyksen jännite | 3kV |
| Kytkentätaajuus | 65kHz |
| Muuntimen tyyppi | AC/DC |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Suojaus | ylijännite OVP |
| Suojaus | ylivirtasuojaus OCP |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista