- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Muuntajat 1 x 12V toisiolla
- AC/DC muuntimet
- DC/DC muuntimet
- Impedanssimuuntajat
- Kuristimet
- Käämilangat
- Matalaprofiilimuuntajat
- Pienoiskuristimet
- Piirilevymuuntajat
- Rengassydänmuuntajat
- Strobokelat
- Yleismuuntajat
- Suojamuuntajat
- Virtamuuntajat
- Ferriittisydämmet
- Kelarungot ja lisätarvikkeet
- Muuntajat kiinnityksen kanssa
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
AC/DC MUUNNIN - 12W - TULOJÄNNITE 90÷264VAC,120÷370VDC - LÄHTÖJÄNNITE 24VDC - 87%
CFM12S240



Valmistaja CINCON Teho 12W Lähtöjännite 24V DC Lähtövirta 0,5A Toimintalämpötila -40...75°C Tehokkuus 87% Ulkomitat 38,1x25,4x19,2mm Tuotantosarja CFM12S Eristyksen jännite 3kV... Lue lisää
21,07 €(Sis.alv)
16,79 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: CFM12S240
- Paino: 16.7 g
- Teho: 12W
- Asennus: PCB
- Toimintalämpötila: -40...75°C
- Valmistaja: CINCON
- Suojaus: oikosulku SCP
- Suojaus: ylikuormitus- OPP
- Tehokkuus: 87%
- Ulkoiset koot: 38,1x25,4x19,2mm
- Tuotantosarja: CFM12S
- Kytkentätaajuus: 65kHz
- Lähtöjännite: 24V DC
- Lähtövirta: 500mA
- Lähtövirta: 0,5A
- Eristyksen jännite: 3kV
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | CINCON |
| Teho | 12W |
| Lähtöjännite | 24V DC |
| Lähtövirta | 0,5A |
| Toimintalämpötila | -40...75°C |
| Tehokkuus | 87% |
| Ulkomitat | 38,1x25,4x19,2mm |
| Tuotantosarja | CFM12S |
| Eristyksen jännite | 3kV |
| Kytkentätaajuus | 65kHz |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Suojaus | ylikuormitus- OPP |
| Asennus | PCB |
| Sähköliitäntä | THT |
| Tehonkulutus ilman kuormitusta | Myymälä Saatavuus Osoite Yhteystiedot ja aukioloajat Oletko ostanut tämän tuotteen? Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille Nouto valitsemastasi postista 7,90 € Nouto Postin pakettiautomaatista 7,90 € Normaalit hinnat Postin kotiinkuljetus 18,50 € Next Business Day 14,90 € Nouto myymälästä 0,00 € |