- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Muuntajat 1 x 12V toisiolla
- AC/DC muuntimet
- DC/DC muuntimet
- Impedanssimuuntajat
- Kuristimet
- Käämilangat
- Matalaprofiilimuuntajat
- Pienoiskuristimet
- Piirilevymuuntajat
- Rengassydänmuuntajat
- Strobokelat
- Yleismuuntajat
- Suojamuuntajat
- Virtamuuntajat
- Ferriittisydämmet
- Kelarungot ja lisätarvikkeet
- Muuntajat kiinnityksen kanssa
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
AC/DC MUUNNIN - 10W - TULOJÄNNITE 85÷305VAC,120÷430VDC - LÄHTÖJÄNNITE 5VDC - OUT: 1
10ACFE1W_05S3.6




Valmistaja GAPTEC Electronic Asennus PCB Tuotantosarja 10ACFE1W_3.6 Lähtövirta 2A Lähtöjen lukumäärä 1 Lähtöjännite 5V DC Teho 10W Tehokkuus 80% Tulojännite 85...305V AC Tulojännite... Lue lisää
14,91 €(Sis.alv)
11,88 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 10ACFE1W-05S3.6
- Paino: 9.2 g
- Teho: 10W
- Asennus: PCB
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: GAPTEC Electronic
- Sovellus: teollisuus
- Suojaus: oikosulku-lähdöt
- Suojaus: ylivirtasuojaus OCP
- Tehokkuus: 80%
- Ulkoiset koot: 32x20x14,5mm
- Tuotantosarja: 10ACFE1W_3.6
- Kytkentätaajuus: 65kHz
- Lähtöjen lukumäärä: 1
- Lähtöjännite: 5V DC
- Lähtövirta: 2A
- Eristyksen jännite: 3,6kV
- Tilattavissa 20 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | GAPTEC Electronic |
| Asennus | PCB |
| Tuotantosarja | 10ACFE1W_3.6 |
| Lähtövirta | 2A |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
| Lähtöjännite | 5V DC |
| Teho | 10W |
| Tehokkuus | 80% |
| Tulojännite | 85...305V AC |
| Tulojännite | 120...430V DC |
| Eristyksen jännite | 3,6kV |
| Kytkentätaajuus | 65kHz |
| Muuntimen tyyppi | AC/DC |
| Suojaus | oikosulku-lähdöt |
| Suojaus | ylivirtasuojaus OCP |
| Sovellus | teollisuus |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Ulkomitat | 32x20x14,5mm |
| Tehonkulutus ilman kuormitusta | Myymälä Saatavuus Osoite Yhteystiedot ja aukioloajat Oletko ostanut tämän tuotteen? Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille Nouto valitsemastasi postista 7,90 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista Nouto Postin pakettiautomaatista 7,90 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista Normaalit hinnat Postin kotiinkuljetus 18,50 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista Next Business Day 14,90 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista Nouto myymälästä 0,00 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista |