- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Muuntajat 1 x 12V toisiolla
- AC/DC muuntimet
- DC/DC muuntimet
- Impedanssimuuntajat
- Kuristimet
- Käämilangat
- Matalaprofiilimuuntajat
- Pienoiskuristimet
- Piirilevymuuntajat
- Rengassydänmuuntajat
- Strobokelat
- Yleismuuntajat
- Suojamuuntajat
- Virtamuuntajat
- Ferriittisydämmet
- Kelarungot ja lisätarvikkeet
- Muuntajat kiinnityksen kanssa
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
AC/DC MUUNNIN - 10W - TULOJÄNNITE 85÷305VAC,120÷430VDC - LÄHTÖJÄNNITE 12,5VDC
10ACE1W_12.5S4



Valmistaja GAPTEC Electronic Asennus PCB Tuotantosarja 10ACE1W_4 Lähtövirta 0,8A Lähtöjen lukumäärä 1 Lähtöjännite 12,5V DC Teho 10W Tehokkuus 82% Tulojännite 85...305V AC Tulojännite... Lue lisää
24,31 €(Sis.alv)
19,37 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 10ACE1W-12.5S4
- Paino: 50 g
- Teho: 10W
- Asennus: PCB
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: GAPTEC Electronic
- Sovellus: teollisuus
- Suojaus: oikosulku-lähdöt
- Suojaus: ylivirtasuojaus OCP
- Tehokkuus: 82%
- Ulkoiset koot: 40x25,4x21mm
- Tuotantosarja: 10ACE1W_4
- Kytkentätaajuus: 65kHz
- Lähtöjen lukumäärä: 1
- Lähtöjännite: 12,5V DC
- Lähtövirta: 0,8A
- Eristyksen jännite: 4kV
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
AC/DC MUUNNIN - 10W - TULOJÄNNITE 85÷305VAC,120÷430VDC - LÄHTÖJÄNNITE 12,5VDC 10ACE1W_12.5S4
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | GAPTEC Electronic |
| Asennus | PCB |
| Tuotantosarja | 10ACE1W_4 |
| Lähtövirta | 0,8A |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
| Lähtöjännite | 12,5V DC |
| Teho | 10W |
| Tehokkuus | 82% |
| Tulojännite | 85...305V AC |
| Tulojännite | 120...430V DC |
| Eristyksen jännite | 4kV |
| Kytkentätaajuus | 65kHz |
| Muuntimen tyyppi | AC/DC |
| Suojaus | oikosulku-lähdöt |
| Suojaus | ylivirtasuojaus OCP |
| Sovellus | teollisuus |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Ulkomitat | 40x25,4x21mm |
| Tehonkulutus ilman kuormitusta | Myymälä Saatavuus Osoite Yhteystiedot ja aukioloajat Oletko ostanut tämän tuotteen? Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille Nouto valitsemastasi postista 7,90 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista Nouto Postin pakettiautomaatista 7,90 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista Normaalit hinnat Postin kotiinkuljetus 18,50 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista Next Business Day 14,90 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista Nouto myymälästä 0,00 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista |