- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Äänimuunttimen tyyppi sireeni Halkaisija 88mm Pituus 105mm Toimintavirta 0,6A Toimintajännite 12V DC Äänen taso 110dB Äänimuuttimen ominaisuudet 1-ääninen Kaiuttimen laji dynaaminen Äänen... Lue lisää
26,28 €(Sis.alv)
20,94 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: SYR-380Q
- Paino: 0.41 kg
- Halkaisija: 88mm
- Toimintajännite: 12V DC
- Pituus: 105mm
- Kaiuttimen laji: dynaaminen
- Toimintavirta: 0,6A
- Äänen taso: 110dB
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
ÄÄÄNIMUUNTIN: SIREENI - DYNAAMINEN - 1-ÄÄNINEN - 12VDC - 600MA - Ø: 88MM PS380Q
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Äänimuunttimen tyyppi | sireeni |
| Halkaisija | 88mm |
| Pituus | 105mm |
| Toimintavirta | 0,6A |
| Toimintajännite | 12V DC |
| Äänen taso | 110dB |
| Äänimuuttimen ominaisuudet | 1-ääninen |
| Kaiuttimen laji | dynaaminen |
| Äänen laji | jatkuva |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista