- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Äänimuunttimen tyyppi sireeni Halkaisija 105mm Pituus 0,11m Toimintavirta 1,3A Toimintajännite 12V DC Äänen taso 118dB Äänimuuttimen ominaisuudet 1-ääninen Kaiuttimen laji dynaaminen... Lue lisää
16,55 €(Sis.alv)
13,19 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: SYR-03-1
- Paino: 0.28 kg
- Halkaisija: 105mm
- Toimintajännite: 12V DC
- Pituus: 0,11m
- Kaiuttimen laji: dynaaminen
- Toimintavirta: 1,3A
- Äänen taso: 118dB
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Äänimuunttimen tyyppi | sireeni |
| Halkaisija | 105mm |
| Pituus | 0,11m |
| Toimintavirta | 1,3A |
| Toimintajännite | 12V DC |
| Äänen taso | 118dB |
| Äänimuuttimen ominaisuudet | 1-ääninen |
| Kaiuttimen laji | dynaaminen |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €