- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Äänimuunttimen tyyppi sireeni Halkaisija 100mm Pituus 105mm Toimintavirta 1,2A Toimintajännite 12V DC Äänen taso 115dB Äänimuuttimen ominaisuudet 1-ääninen Kaiuttimen laji dynaaminen Äänen... Lue lisää
28,49 €(Sis.alv)
22,70 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: SYR-310AQ
- Paino: 0.42 kg
- Halkaisija: 100mm
- Toimintajännite: 12V DC
- Pituus: 105mm
- Kaiuttimen laji: dynaaminen
- Toimintavirta: 1,2A
- Äänen taso: 115dB
- Tilattavissa 29 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Äänimuunttimen tyyppi | sireeni |
| Halkaisija | 100mm |
| Pituus | 105mm |
| Toimintavirta | 1,2A |
| Toimintajännite | 12V DC |
| Äänen taso | 115dB |
| Äänimuuttimen ominaisuudet | 1-ääninen |
| Kaiuttimen laji | dynaaminen |
| Äänen laji | jatkuva |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €