- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
ÄÄÄNIMUUNTIN: SIREENI - 5÷15VDC - 12V - ÄÄNEN TASO: 105DB - 44X56X55MM
UGCS-PS-520Q




Valmistaja LOUDITY Toimintajännite 5...15V DC Äänen laji jatkuva Äänimuunttimen tyyppi sireeni Toimintalämpötila -20...70°C Ulkomitat 44x56x55mm Äänen taso 105dB Nimellisjännite 12V... Lue lisää
16,28 €(Sis.alv)
12,97 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: LD-SYR-PS-520Q
- Paino: 64.9 g
- Nimellisjännite: 12V
- Toimintalämpötila: -20...70°C
- Valmistaja: LOUDITY
- Toimintajännite: 5...15V DC
- Ulkoiset koot: 44x56x55mm
- Äänen taso: 105dB
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | LOUDITY |
| Toimintajännite | 5...15V DC |
| Äänen laji | jatkuva |
| Äänimuunttimen tyyppi | sireeni |
| Toimintalämpötila | -20...70°C |
| Ulkomitat | 44x56x55mm |
| Äänen taso | 105dB |
| Nimellisjännite | 12V |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €