BMT1612XH14
ÄÄÄNIMUUNTIN: SÄHKÖMAGNEETTINEN MERKINANTOLAITE - THT - 8÷15VDC - Summerit - BMT-1612XH14 - 1
Valmistaja BESTAR Toimintalämpötila -25...70°C Äänimuuttimen ominaisuudet sisägeneraattorin kanssa Äänimuunttimen tyyppi sähkömagneettinen merkinantolaite Asennus THT Rasteri 7,6mm Korkeus... Lue lisää
  • Tuotekoodi: BMT-1612XH14
  • Paino: 4.7 g
  • Halkaisija: 16mm
  • Korkeus: 14mm
  • Resonanssitaajuus: 2,3kHz
  • Asennus: THT
  • Johtojen rasteri: 7,6mm
  • Toimintalämpötila: -25...70°C
  • Valmistaja: BESTAR
  • Toimintajännite: 8...15V DC
  • Toimintavirta: 30mA
  • Äänen taso: 85dB
kpl
ValmistajaBESTAR
Toimintalämpötila-25...70°C
Äänimuuttimen ominaisuudetsisägeneraattorin kanssa
Äänimuunttimen tyyppisähkömagneettinen merkinantolaite
AsennusTHT
Rasteri7,6mm
Korkeus14mm
Halkaisija16mm
Toimintavirta30mA
Toimintajännite8...15V DC
Äänen taso85dB
Resonanssitaajuuden toleranssi±300Hz
Resonanssitaajuus2,3kHz