- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
ÄÄÄNIMUUNTIN: SÄHKÖMAGNEETTINEN MERKINANTOLAITE - 2,7KHZ - 80MA
LET8530DS-03L-2.7-16-R



Valmistaja Cre-sound Electronics Äänimuuttimen ominaisuudet ilman sisäistä generaattoria Äänimuuttimen ominaisuudet sisägeneraattorin kanssa Äänimuunttimen tyyppi sähkömagneettinen... Lue lisää
1,38 €(Sis.alv)
1,10 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: LET8530DS-03L-2.7
- Paino: 0.5 g
- Nimellisjännite: 3V
- Resonanssitaajuus: 2,7kHz
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: Cre-sound Electronics
- Toimintajännite: 2...5V DC
- Ulkoiset koot: 8,5x8,5x3mm
- Toimintavirta: 80mA
- Äänen taso: 85dB (d=0,1 m)
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | Cre-sound Electronics |
| Äänimuuttimen ominaisuudet | ilman sisäistä generaattoria |
| Äänimuuttimen ominaisuudet | sisägeneraattorin kanssa |
| Äänimuunttimen tyyppi | sähkömagneettinen merkinantolaite |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Ulkomitat | 8,5x8,5x3mm |
| Toimintavirta | 80mA |
| Toimintajännite | 2...5V DC |
| Nimellisjännite | 3V |
| Äänen taso | 85dB (d=0,1 m) |
| Resonanssitaajuus | 2,7kHz |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista