- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja Cre-sound Electronics Äänimuuttimen ominaisuudet ilman sisäistä generaattoria Äänimuunttimen tyyppi sähkömagneettinen merkinantolaite Toimintalämpötila -40...105°C Ulkomitat... Lue lisää
1,48 €(Sis.alv)
1,18 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: LET1375HS-05
- Paino: 2.1 g
- Nimellisjännite: 5V
- Resonanssitaajuus: 2,4kHz
- Toimintalämpötila: -40...105°C
- Valmistaja: Cre-sound Electronics
- Toimintajännite: 3...7V DC
- Ulkoiset koot: 13,8x13x6,8mm
- Toimintavirta: 40mA
- Äänen taso: 90dB
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | Cre-sound Electronics |
| Äänimuuttimen ominaisuudet | ilman sisäistä generaattoria |
| Äänimuunttimen tyyppi | sähkömagneettinen merkinantolaite |
| Toimintalämpötila | -40...105°C |
| Ulkomitat | 13,8x13x6,8mm |
| Mitat (a x b x c) | 13,8x13x6,8mm |
| Toimintavirta | 40mA |
| Toimintajännite | 3...7V DC |
| Nimellisjännite | 5V |
| Äänen taso | 90dB |
| Resonanssitaajuus | 2,4kHz |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista