
BERNSTEIN
PINSETIT-SETTI - ANTIMAGNEETTISET - SMD - ESD - 6KPL
5-060
Tuotekoodi: BRN-5-060
179,61 €(Sis.alv)
143,11 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | SIBA |
| Asennus | SMD |
| Liitoksen pinnoitus | hopeoitu |
| Sulakkeen laji | keraaminen |
| Liitoksen materiaali | kupariseos |
| Pakkaus | laukku - 5 nauhaa, jokaisesta 20 kpl. |
| Sulakkeen ominaisuudet | aikaviivesulake |
| Sulaketyyppi | sulatussulake |
| Sulakkeen koko | 16x4,5x4,5mm |
| I2t-energia | 0,025A2s |
| Nimellisvirta | 80mA |
| Laukaisuominaisuus | 1,25In: min 1h |
| Laukaisuominaisuus | 2In: max 120s |
| Laukaisuominaisuus | 10In: min 10ms |
| Laukaisuominaisuus | 10In: max 100ms |
| Maks. jännitehäviö | 2,05V |
| Nimellisjännite | 0,25kV |
| Katkaisukyky | 1,5kA |













