80MA - 250V - HIDAS SULAKE - KERAAMINEN - SMD sulakkeet 8x4,5x4,5mm hitaat - BSMD250-T0.08A - 1
Valmistaja SIBA Sulaketyyppi sulatussulake Nimellisvirta 80mA Nimellisjännite 0,25kV Sulakkeen ominaisuudet aikaviivesulake Sulakkeen laji keraaminen Sulakkeen koko 8x4,5x4,5mm Asennus SMD... Lue lisää
  • Tuotekoodi: BSMD250-T0.08A
  • Paino: 0.5 g
  • Nimellisvirta: 80mA
  • Sulaketyyppi: sulatussulake
  • Nimellisjännite: 0,25kV
  • Asennus: SMD
  • Valmistaja: SIBA
  • Pakkauksen tyyppi: laukku - 5 nauhaa, jokaisesta 20 kpl.
  • Liitoksen materiaali: messinki
  • Liitoksen pinnoitus: hopeoitu
  • Juotoslämpötila: 260°C / 10 s
  • Sulakkeen koko: 8x4,5x4,5mm
  • Katkaisukyky: 50A
  • Sulakkeen laji: keraaminen
kpl
ValmistajaSIBA
Sulaketyyppisulatussulake
Nimellisvirta80mA
Nimellisjännite0,25kV
Sulakkeen ominaisuudetaikaviivesulake
Sulakkeen lajikeraaminen
Sulakkeen koko8x4,5x4,5mm
AsennusSMD
Katkaisukyky50A
Laukaisuominaisuus1,5In: min 1h
Laukaisuominaisuus2,75In: min 400ms
Laukaisuominaisuus2,75In: max 10s
Laukaisuominaisuus4In: min 150ms
Laukaisuominaisuus4In: max 3s
Laukaisuominaisuus10In: min 20ms
Laukaisuominaisuus10In: max 150ms
Liitoksen materiaalimessinki
Juotoslämpötila260°C / 10 s
Pakkauslaukku - 5 nauhaa, jokaisesta 20 kpl.
Liitoksen pinnoitushopeoitu
Maks. jännitehäviö480mV
I2t-energia0,035A2s
Tuotteen liitteet:
Yhdistä "80MA - 250V - HIDAS SULAKE - KERAAMINEN" tuotteeseen lisävarusteita ja säästä