
BERNSTEIN
PINSETIT-SETTI - ANTIMAGNEETTISET - SMD - ESD - 6KPL
5-060
Tuotekoodi: BRN-5-060
179,61 €(Sis.alv)
143,11 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | SIBA |
| Sulaketyyppi | sulatussulake |
| Nimellisvirta | 80mA |
| Nimellisjännite | 0,25kV |
| Sulakkeen ominaisuudet | aikaviivesulake |
| Sulakkeen laji | keraaminen |
| Sulakkeen koko | 8x4,5x4,5mm |
| Asennus | SMD |
| Katkaisukyky | 50A |
| Laukaisuominaisuus | 1,5In: min 1h |
| Laukaisuominaisuus | 2,75In: min 400ms |
| Laukaisuominaisuus | 2,75In: max 10s |
| Laukaisuominaisuus | 4In: min 150ms |
| Laukaisuominaisuus | 4In: max 3s |
| Laukaisuominaisuus | 10In: min 20ms |
| Laukaisuominaisuus | 10In: max 150ms |
| Liitoksen materiaali | messinki |
| Juotoslämpötila | 260°C / 10 s |
| Pakkaus | laukku - 5 nauhaa, jokaisesta 20 kpl. |
| Liitoksen pinnoitus | hopeoitu |
| Maks. jännitehäviö | 480mV |
| I2t-energia | 0,035A2s |













