- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Automaattisulakkeet
- Autosulakkeet
- Auto hi-fi sulakkeet
- Lämpösulakkeet
- Piirilevysulakkeet
- PTC ylivirtasuojat
- Sulakepitimet
- Sulakevastukset
- Lasiputkisulakkeet
- Sulakesarjat
- Termostaatit
- 5x15mm sulakkeet
- 5x20mm sulakkeet
- 5x25mm sulakkeet
- 6,3x32mm sulakkeet
- Aksiaaliset sulakkeet
- Teollisuussulakkeet
- TR5 sulakkeet
- TE5 sulakkeet
- SMD sulakkeet
- Muut sulakkeet
- PTC termistorit
- PTC sulakkeet
- Johdonsuojakatkaisijat
- Vikavirtasuojakytkimet
- Maavuotoreleet
- Suurjännitetuotteet
- Erottimet
- Sulakeasennustarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja SCHURTER Liitoksen materiaali kupariseos Sulakkeen ominaisuudet nopea Sulaketyyppi sulatussulake Toimintalämpötila -40...70°C Nimellisvirta 80mA Sirontateho 215mW Jännitteen lasku 1,75V... Lue lisää
955,73 €(Sis.alv)
761,54 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 7010.3160
- Paino: 1 g
- Nimellisvirta: 80mA
- Sulaketyyppi: sulatussulake
- Nimellisjännite: 220V AC
- Asennus: kiinnityssiteet
- Toimintalämpötila: -40...70°C
- Valmistaja: SCHURTER
- Liitoksen materiaali: kupariseos
- Liitoksen pinnoitus: nikkelöity
- Tuotantosarja: D1
- Katkaisukyky: 60A
- Sirontateho: 215mW
- Sulakkeen laji: lasisulake
- Pakkauskoko: 500 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
80MA - 220VAC - NOPEA - LASISULAKE - D1 7010.3160
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | SCHURTER |
| Liitoksen materiaali | kupariseos |
| Sulakkeen ominaisuudet | nopea |
| Sulaketyyppi | sulatussulake |
| Toimintalämpötila | -40...70°C |
| Nimellisvirta | 80mA |
| Sirontateho | 215mW |
| Jännitteen lasku | 1,75V |
| Nimellisjännite | 220V AC |
| Katkaisukyky | 60A |
| Tuotantosarja | D1 |
| Sulakkeen laji | lasisulake |
| Asennus | kiinnityssiteet |
| Liitoksen pinnoitus | nikkelöity |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista