- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Automaattisulakkeet
- Autosulakkeet
- Auto hi-fi sulakkeet
- Lämpösulakkeet
- Piirilevysulakkeet
- PTC ylivirtasuojat
- Sulakepitimet
- Sulakevastukset
- Lasiputkisulakkeet
- Sulakesarjat
- Termostaatit
- 5x15mm sulakkeet
- 5x20mm sulakkeet
- 5x25mm sulakkeet
- 6,3x32mm sulakkeet
- Aksiaaliset sulakkeet
- Teollisuussulakkeet
- TR5 sulakkeet
- TE5 sulakkeet
- SMD sulakkeet
- Muut sulakkeet
- PTC termistorit
- PTC sulakkeet
- Johdonsuojakatkaisijat
- Vikavirtasuojakytkimet
- Maavuotoreleet
- Suurjännitetuotteet
- Erottimet
- Sulakeasennustarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja SIBA Liitoksen pinnoitus nikkelöity Sulakkeen laji keraaminen Sulakkeen laji lieriömäinen Sulakkeen laji minisulake Liitoksen materiaali messinki Sulakkeiden käyttö... Lue lisää
0,77 €(Sis.alv)
0,62 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 179021.0.8
- Paino: 1 g
- Nimellisvirta: 0,8A
- Sulaketyyppi: sulatussulake
- Nimellisjännite: 250V AC
- Valmistaja: SIBA
- Liitoksen materiaali: messinki
- Liitoksen pinnoitus: nikkelöity
- Sulakkeen koko: 5x20mm
- Sulakkeiden käyttö: standardisovellukset
- Katkaisukyky: 1,5kA
- Sulakkeen laji: keraaminen
- Sulakkeen laji: minisulake
- Sulakkeen laji: lieriömäinen
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | SIBA |
| Liitoksen pinnoitus | nikkelöity |
| Sulakkeen laji | keraaminen |
| Sulakkeen laji | lieriömäinen |
| Sulakkeen laji | minisulake |
| Liitoksen materiaali | messinki |
| Sulakkeiden käyttö | standardisovellukset |
| Sulaketyyppi | sulatussulake |
| Sulakkeen koko | 5x20mm |
| Nimellisvirta | 0,8A |
| Katkaisukyky | 1,5kA |
| Nimellisjännite | 250V AC |
| Sulakkeen ominaisuudet | nopea |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista