
LITTELFUSE
ADAPTERI - 5X20MM - -40÷85°C - 15A - 600V
03450121HX020
Tuotekoodi: 03450121HX020
739,25 €(Sis.alv)
589,04 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | ESKA |
| Sulaketyyppi | sulatussulake |
| Nimellisvirta | 5A |
| Nimellisjännite | 250V AC |
| Sulakkeen ominaisuudet | nopea |
| Sulakkeen laji | keraaminen |
| Sulakkeen laji | lieriömäinen |
| Sulakkeen laji | minisulake |
| Sulakkeen koko | 5x20mm |
| Tuotantosarja | 520.500 |
| Katkaisukyky | 1,5kA |
| Laukaisuominaisuus | 2,75In: min 10ms |
| Laukaisuominaisuus | 2,75In: max 2s |
| Laukaisuominaisuus | 4In: min 3ms |
| Laukaisuominaisuus | 4In: max 300ms |
| Laukaisuominaisuus | 10In: max 20ms |
| Maks. jännitehäviö | 0,25V |
| Sulakkeiden ominaisuudet | sammutusaine |
















































































