- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Automaattisulakkeet
- Autosulakkeet
- Auto hi-fi sulakkeet
- Lämpösulakkeet
- Piirilevysulakkeet
- PTC ylivirtasuojat
- Sulakepitimet
- Sulakevastukset
- Lasiputkisulakkeet
- Sulakesarjat
- Termostaatit
- 5x15mm sulakkeet
- 5x20mm sulakkeet
- 5x25mm sulakkeet
- 6,3x32mm sulakkeet
- Aksiaaliset sulakkeet
- Teollisuussulakkeet
- TR5 sulakkeet
- TE5 sulakkeet
- SMD sulakkeet
- SMD 0402 sulakkeet - supernopeat
- SMD 0603 sulakkeet - supernopeat
- SMD 0805 sulakkeet - supernopeat
- SMD 1206 sulakkeet - nopeat
- SMD 1206 sulakkeet - hitaat
- SMD 1206 sulakkeet - supernopeat
- SMD 2410 sulakkeet - nopeat
- SMD 2410 sulakkeet - hitaat
- SMD 2410 sulakkeet - supernopeat
- SMD MGA sulakkeet - supernopeat
- SMD OMF sulakkeet - nopeat
- SMD OMT sulakkeet - hitaat
- SMD UMF sulakkeet - nopeat
- SMD UMT sulakkeet - hitaat
- SMD UMZ sulakkeet - hitaat
- SMD 5x20mm sulakkeet - hitaat
- SMD sulakkeet 8x4,5x4,5mm hitaat
- SMD PICO sulakkeet - hitaat
- SMD PICO sulakkeet - supernopeat
- SMD sulakkeet pitimen kanssa - supernop.
- SMD sulakkeet pitimen kanssa - nopeat
- SMD sulakkeet pitimen kanssa - hitaat
- SMD sulakkeet - muut
- Muut sulakkeet
- PTC termistorit
- PTC sulakkeet
- Johdonsuojakatkaisijat
- Vikavirtasuojakytkimet
- Maavuotoreleet
- Suurjännitetuotteet
- Erottimet
- Sulakeasennustarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja LITTELFUSE Tuotantosarja 242 Sulakkeen laji keraaminen Pakkaus rulla Pakkaus teippi Yhteensopivuusnormi cURus Liitoksen pinnoitus hopeoitu Lähdöt juottopisteet Väri punainen Liitoksen... Lue lisää
3941,83 €(Sis.alv)
3140,90 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 0242.050URS
- Paino: 1 g
- Nimellisvirta: 50mA
- Resistanssi: 11,34Ohm
- Sulaketyyppi: sulatussulake
- Nimellisjännite: 250V AC
- Nimellisjännite: 250V DC
- Asennus: SMD
- Toimintalämpötila: -40...125°C
- Valmistaja: LITTELFUSE
- Lähdöt: juottopisteet
- Pakkauksen tyyppi: teippi
- Pakkauksen tyyppi: rulla
- Väri: punainen
- Yhteensopivuus normin kanssa: cURus
- Liitoksen materiaali: messinki
- Liitoksen pinnoitus: hopeoitu
- Tuotantosarja: 242
- Juotoslämpötila: 260°C / 10 s
- Sulakkeen koko: 3x8,4mm
- Katkaisukyky: 4kA
- Sulakkeen laji: keraaminen
- Pakkauskoko: 500 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
50MA - 250VAC - 250VDC - NOPEA - KERAAMINEN 0242.050URS
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | LITTELFUSE |
| Tuotantosarja | 242 |
| Sulakkeen laji | keraaminen |
| Pakkaus | rulla |
| Pakkaus | teippi |
| Yhteensopivuusnormi | cURus |
| Liitoksen pinnoitus | hopeoitu |
| Lähdöt | juottopisteet |
| Väri | punainen |
| Liitoksen materiaali | messinki |
| Sulakkeen ominaisuudet | nopea |
| Asennus | SMD |
| Sulaketyyppi | sulatussulake |
| Toimintalämpötila | -40...125°C |
| I2t-energia | 0,000103A2s |
| Sulakkeen koko | 3x8,4mm |
| Nimellisvirta | 50mA |
| Laukaisuominaisuus | 1In: min 4h |
| Laukaisuominaisuus | 3In: max 10s |
| Laukaisuominaisuus | 10In: max 2ms |
| Resistanssi | 11,34ohm |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 500kpl |
| Nimellisjännite | 250V AC |
| Nimellisjännite | 250V DC |
| Juotoslämpötila | 260°C / 10 s |
| Katkaisukyky | 4kA |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista