
LITTELFUSE
RASIA - TE5,TR5 - 6,3A - 250V - PANEELIASENNETTAVA - -40÷85°C
57000000001
Tuotekoodi: 57000000001
3,54 €(Sis.alv)
2,82 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl




| Valmistaja | ESKA |
| Tuotantosarja | 887.100 |
| Nimellisvirta | 0,5A |
| Nimellisjännite | 250V AC |
| Liitoksen pinnoitus | tinattu |
| Liitoksen materiaali | kupari |
| Sulakkeen laji | minisulake |
| Pakkaus | rasia |
| Sulaketyyppi | sulatussulake |
| Sulakkeen koko | TR5 |
| Toimintalämpötila | -55...125°C |
| Ulostulon halkaisija | 1mm |
| Ulostulojen pituus | 4,5mm |
| Rasteri | 5,08mm |
| I2t-energia | 2,9A2s |
| Laukaisuominaisuus | 1,5In: min 1h |
| Laukaisuominaisuus | 2,75In: min 400ms |
| Laukaisuominaisuus | 2,75In: max 10s |
| Laukaisuominaisuus | 4In: min 150ms |
| Laukaisuominaisuus | 4In: max 3s |
| Laukaisuominaisuus | 10In: max 150ms |
| Katkaisukyky | 100A |
| Juotoslämpötila | 250°C / 3 s |
| Sulakkeen ominaisuudet | aikaviivesulake |
| Asennus | THT |







