- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Automaattisulakkeet
- Autosulakkeet
- Auto hi-fi sulakkeet
- Lämpösulakkeet
- Piirilevysulakkeet
- PTC ylivirtasuojat
- Sulakepitimet
- Sulakevastukset
- Lasiputkisulakkeet
- Sulakesarjat
- Termostaatit
- 5x15mm sulakkeet
- 5x20mm sulakkeet
- 5x25mm sulakkeet
- 6,3x32mm sulakkeet
- Aksiaaliset sulakkeet
- Teollisuussulakkeet
- TR5 sulakkeet
- TE5 sulakkeet
- SMD sulakkeet
- Muut sulakkeet
- PTC termistorit
- PTC sulakkeet
- Johdonsuojakatkaisijat
- Vikavirtasuojakytkimet
- Maavuotoreleet
- Suurjännitetuotteet
- Erottimet
- Sulakeasennustarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja DF ELECTRIC Sulakkeen laji keraaminen Sulakkeiden käyttö korkeat käynnistysvirrat omaavien vastaanottimien suojaus Sulakkeen koko NH4 Sulaketyyppi sulatussulake Nimellisvirta 500A... Lue lisää
188,25 €(Sis.alv)
150,00 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 384515
- Paino: 2.46 kg
- Nimellisvirta: 500A
- Sulaketyyppi: sulatussulake
- Nimellisjännite: 690V AC
- Valmistaja: DF ELECTRIC
- Sulakkeen koko: NH4
- Sulakkeiden käyttö: korkeat käynnistysvirrat omaavien vastaanottimien suojaus
- Katkaisukyky: 80kA / 690V AC
- Sulakkeen laji: keraaminen
- Tilattavissa 3 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | DF ELECTRIC |
| Sulakkeen laji | keraaminen |
| Sulakkeiden käyttö | korkeat käynnistysvirrat omaavien vastaanottimien suojaus |
| Sulakkeen koko | NH4 |
| Sulaketyyppi | sulatussulake |
| Nimellisvirta | 500A |
| Nimellisjännite | 690V AC |
| Katkaisukyky | 80kA / 690V AC |
| Sulakkeen ominaisuudet | aM |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €